Dette produkter selger vi dessverre ikke lenger. Vi tror derimot at du kanskje kan være interessert i...
Lag din egen paella med dette praktiske paella-settet som får duftene i kjøkkenet til å minne om en solvarm søndag ettermiddag på Costa de Valencia! Settet består av ris, olivenolje, krydderblanding med safran og selvfølgelig en klassisk paella-panne, og blir den perfekte gaven til hobbykokken.
Gyllen, safranduftende ris leder tankene til Middelhavet, Spania og den ferien du hadde der for altfor lenge siden. Hvis du har lyst til å drømme deg bort til solvarme strender og milde sommerkvelder på en uteservering, er dette paella-settet en perfekt start! Det er nemlig ikke det aller minste vanskelig å lage paella selv, og med den medfølgende oppskriften blir du paellaproff på et blunk!
Paella-retten ble født i Valencia og har fått navnet sitt fra den spesielle stekepannen – paellera – som retten lages i. Dette settet inneholder selvfølgelig en paellera, i tillegg til ris, olivenolje og en krydderblanding med safran. Risen har stor evne til å trekke til seg smak og passer perfekt i en smaksrik paella. Fyll på med grønnsaker, skalldyr og kylling, eller prøv deg frem med nye favorittingredienser! En av tingene vi elsker med paella, er at retten enkelt kan varieres ut fra årstid og smak. Paella-settet er selvfølgelig den perfekte gaven til hobbykokken som er klar til å prøve noe nytt.
Sett på litt flamenco i bakgrunnen, inviterer noen venner og trekk korken ut av en flaske god rioja-vin – i kveld blir det paellafest!
1 - 4 dagers klimakompensert levering
Gaveinnpakking, personlig kort og send gaven hjem til mottaker
Hvis du angrer deg.